Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Comments
ca: Comentaris

en: Help
ca: Ajuda

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Footer message
ca: Missatge del peu

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Send
ca: Enviar

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Featured
ca: Distintiu

en: Search this site
ca: Cerca dins d'aquest lloc web

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.
