Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Comments
cs: Komentáře

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Footer message
cs: Patička

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Send
cs: Poslat

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Search this site
cs: Hledat na tomto webu

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.
