Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Home
eo: Hejmo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Help
eo: Helpo

en: Footer message
eo: Malsupra teksto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Send
eo: Sendu

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Search this site
eo: Serĉu ĉi tiun retejon

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
