Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Home
eu: Azala

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Development
eu: Garapena

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Help
eu: Laguntza

en: Footer message
eu: Orri-oinako mezua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Send
eu: Bidali

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Search this site
eu: Bilatu gune honetan

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.
