Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Heim

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Help
is: Hjálp

en: Footer message
is: Boð á síðufóti

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Search this site
is: Leita á hesi heimasíðu

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
