Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Help
gu: મદદ

en: Send
gu: મોકલો

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
