Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Comments
he: תגובות

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Footer message
he: הודעה בתחתית האתר

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Send
he: שלח

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Featured
he: מובלט

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Search this site
he: חיפוש באתר

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.
