Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Home
hr: Početna

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Development
hr: Razvoj

en: Comments
hr: Komentari

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer message
hr: Poruka u podnožju

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Send
hr: Pošalji

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Search this site
hr: Pretražite ovaj site

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.
