Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Forms
is: Form

en: Home
is: Forsíða

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Development
is: Þróun

en: Comments
is: Ummæli

en: Help
is: Hjálp

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Footer message
is: Neðanmáls-skilaboð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Send
is: Senda

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: Search this site
is: Leita á vefnum
