Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Home
jv: Joglo

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: Development
jv: Pangembangan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Send
jv: Kirim

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Featured
jv: Fitur

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
