Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Home
ka: მთავარი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Help
ka: დახმარება

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
