Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ
