Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Comments
lv: Komentāri

en: Help
lv: Palīdzība

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Footer message
lv: Kājenes ziņojums

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Send
lv: Sūtīt

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Search this site
lv: Meklēt šajā vietnē

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
