Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Help
mn: Тусламж

en: Footer message
mn: Доод баганан мэдээ

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Send
mn: Илгээх

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
