Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
