Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Search this site
ne: यो साईटमा खोज्नुस

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
