Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Home
nn: Heim

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Development
nn: Utvikling

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Featured
nn: Framheva

en: Search this site
nn: Søk på nettstaden

en: Main menu
nn: Hovudmeny
