Simpliste (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Featured
ps: ځانګړي
