Simpliste (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Home
el: Αρχική

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Comments
el: Σχόλια

en: Help
el: Βοήθεια

en: Footer message
el: Μήνυμα στο υποσέλιδο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Send
el: Αποστολή

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Search this site
el: Αναζήτηση στον ιστότοπο

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.
