Simpliste (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Footer message
et: Jaluse tekst

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Send
et: Saada

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Search this site
et: Otsi sellelt lehelt

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
