Simpliste (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Home
fi: Etusivu

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: Development
fi: Kehitys

en: Comments
fi: Kommentit

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Footer message
fi: Alatunnisteviesti

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Send
fi: Lähetä

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Featured
fi: Esitelty

en: Search this site
fi: Hae tältä sivustolta

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.
