Simpliste (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Comments
gl: Comentarios

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Footer message
gl: Mensaxe do pé de páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Send
gl: Enviar

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Featured
gl: Destacado

en: Search this site
gl: Buscar neste sitio

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.
