Simpliste (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Left
hy: Ձախ
