Simpliste (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer message
lt: Poraštės žinutė

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Send
lt: Siųsti

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Featured
lt: Svarbus

en: Search this site
lt: Ieškoti svetainėje

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
