Simpliste (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Home
oc: Acuèlh

en: Pages
oc: Paginas

en: Content
oc: Contengut

en: Development
oc: Desvolopament

en: Comments
oc: Comentaris

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Footer message
oc: Messatge de pè de pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Send
oc: Mandar

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: Featured
oc: Distintiu

en: Search this site
oc: Cercar dins aqueste site

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.
