Simpliste (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Home
si: නිවස

en: Pages
si: පිටු

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Help
si: සහාය
