Simpliste (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Home
sk: Domov

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Comments
sk: Komentáre

en: Help
sk: Pomoc

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Footer message
sk: Päta

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Send
sk: Odoslať

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Search this site
sk: Hľadať na tomto webe

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.
