Simpliste (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Home
sl: Domov

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Comments
sl: Komentarji

en: Help
sl: Pomoč

en: Footer message
sl: Sporočilo v nogi strani

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Send
sl: Pošlji

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Search this site
sl: Išči po tej spletni strani
