Simpliste (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Help
sq: Ndihmë

en: Footer message
sq: Mesazhi në fund të faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Send
sq: Dërgo

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Search this site
sq: Kërko në këtë sit
