Simpliste (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Main menu
sr: Главни мени
