Simpliste (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Home
te: ముంగిలి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Content
te: సారము

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Help
te: సహాయం

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Send
te: పంపించు

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Search this site
te: ఈ సైటులో వెతకండి
