Simpliste (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Comments
ur: تبصرے
