Simpliste (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Comments
af: Kommentaar

en: Help
af: Hulp

en: Footer message
af: Voeterboodskap

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Send
af: Stuur

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Search this site
af: Soek deur die webwerf

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
