Simpliste (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Pages
ast: Páxines

en: Content
ast: Conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Help
ast: Aida

en: Footer message
ast: Mensaxe pal pie

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Send
ast: Unviar

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
