Simpliste (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Comments
bg: Коментари

en: Help
bg: Справка

en: Footer message
bg: Колофон

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Send
bg: Изпрати

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Right
bg: Дясно

en: Search this site
bg: Търси в сайта

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
