Simpliste (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Footer message
dz: མཇུག་ཡིག་འཕྲིན་དོན།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་
