Simpliste (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Home
kk: Басты бет

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Help
kk: Көмек

en: Footer message
kk: Төменгі деректемедегі хабарлама

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Search this site
kk: Сайтта іздестіру
