Simpliste (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Footer message
ku: په‌یامی خواره‌وه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Search this site
ku: لەم ماڵپه‌ڕەدا بگه‌ڕێ

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
