Simpliste (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Development
sv: Utveckling

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Help
sv: Hjälp

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Footer message
sv: Sidfot

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Send
sv: Skicka

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Display breadcrumb
sv: Visa länkstig

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Featured
sv: Framhävd

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Search this site
sv: Sök på webbplatsen

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.
