Simpliste (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Send
ug: يوللاش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
