Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Default Settings
cs: Výchozí nastavení

en: Location
cs: Místo

en: Other
cs: Jiné

en: Sort By
cs: Seřadit dle
