Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Search
da: Søg

en: Default Settings
da: Standard indstillinger

en: Location
da: Lokation

en: Other
da: Anden

en: Sort By
da: Sortér efter
