Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Search
de: Suche

en: Search criteria
de: Suchkriterien

en: Default Settings
de: Standardeinstellungen

en: Location
de: Ort

en: Publisher ID
de: Publisher-ID

en: Jobs
de: Aufträge

en: Other
de: Weitere

en: Page Title
de: Seitentitel

en: Account Settings
de: Kontoeinstellungen

en: Sort By
de: Sortieren nach

en: Advanced Search Options
de: Erweiterte Sucheinstellungen

en: No Results
de: Keine Ergebnisse
