Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Default Settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: Location
fa: مکان

en: Other
fa: ساير

en: Sort By
fa: مرتب کردن بر اساس
