Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Default Settings
fi: Oletusasetukset

en: Location
fi: Sijainti

en: Other
fi: Muu

en: Sort By
fi: Lajittele
