Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Default Settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Location
he: מיקום

en: Other
he: אחר

en: Page Title
he: כותרת הדף
