Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Default Settings
pt: Configuração Padrão

en: Location
pt: Localização

en: Other
pt: Outros

en: Page Title
pt: Título da Página

en: Sort By
pt: Ordenar Por

en: Advanced Search Options
pt: Opções de Busca Avançada
