Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Default Settings
ru: Настройки по умолчанию

en: Location
ru: Место

en: Publisher ID
ru: ID публикации

en: Other
ru: Другое

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: Sort By
ru: Сортировать

en: No Results
ru: Результатов нет
