Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Search criteria
es: Criterios de búsqueda

en: Default Settings
es: Opciones por defecto

en: Location
es: Ubicación

en: Publisher ID
es: ID del editor

en: Jobs
es: Empleos

en: Other
es: Otro(s)

en: Page Title
es: Título de página

en: Sort By
es: Ordenar por

en: No Results
es: No hay resultados
