Simply Hired Job-a-matic (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Default Settings
et: Vaikesätted

en: Location
et: Asukoht

en: Jobs
et: Tööd

en: Other
et: Muu

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Sort By
et: Sorteerimise alus
